Deniz Memişoğlu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Deniz Memişoğlu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1985 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Dr. Ezeze Kpakpandu tarafından kurulmuş olan FUTURE QUEST, danışmanlık firmasının Türkiye Ofisidir.

Future Quest, US Üniversitelerinde Lisans eğitimi yapmak isteyen öğrencilere eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Kpakpandu Ezeze, yılların deneyimi ve akademik donanımı ile ulusal ve uluslararası Eğitim Danışmanlığı alanında oldukça tanınmış ve tercih edilen bir isimdir. Aynı zamanda gerek öğrenci velilerine gerekse öğrencilere rehber olacak üç kitabın da yazarıdır.

01 Eylül 2015 tarihinde Ankara Ofisi hizmete girmiştir. Future Quest, inc, eğitim sektörüne 45 yılını vermiş ve yurtdışı eğitim konusunda hayli deneyimi olan Deniz Memişoğlu ile birlikte Türkiye'de de çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekibimiz

DENİZ MEMİŞOĞLU DENİZ MEMİŞOĞLU Kurucu
DENİZ MEMİŞOĞLU

DENİZ MEMİŞOĞLU

Kurucu

Deniz Memişoğlu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kurucusudur.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya ve Birleşik Krallık, İspanya ve İtalya Üniversiteleri, özel lise ve yaz programları ile ilgili çalışmaları, çözüm ortakları ile birlikte öğrencilere sunmaktadır.

British Council ve CIS in resmi danışmanlarındandır.

Dr. EZEZE KPAKPANDU Dr. EZEZE KPAKPANDU Future Quest Kurucusu
Dr. EZEZE KPAKPANDU

Dr. EZEZE KPAKPANDU

Future Quest Kurucusu

Future Quest,inc'in kurucusu ve direktörüdür.

Future Quest,inc Amerika Birleşik Devletleri Maryland eyaletinde kurulmuş olan bir Eğitim Danışmanlığı firmasıdır. Dr. Ezeze Kpakpundu Eğitim alanında 45 yılı aşkın deneyim ve tecrübesiyle ulusal ve uluslararası öğrencilere Amerika Birleşik Devletleri Üniversitelerine giriş ve kabul edilme konusunda rehberlik ve destek vermektedir.

Aynı zamanda bu alanda ebeveyn ve öğrencilere rehber olacak nitelikte kitaplar yazmıştır.

NACAC ın üyesi aynı zamanda konferans konuşmacılarındandır

Sıkça Sorulan Sorular

Lisans eğitimlerini yurtdışında gerçekleştirmek isteyen Lise öğrencileri tercihen 9. Sınıf itibariyle bir eğitim danışmanı ile görüşmelidirler.

Yüksek Lisanslarını yurtdışında almak isteyen öğrenciler de Üniversite 1. Sınıf itibarı ile bir eğitim danışmanı ile tanışmalıdırlar

Yurtdışında tüm üniversiteler için danışmanlık verilmelidir. Mesele sadece başvuru formu doldurmak değildir ve bu da oldukça önemli bir faktördür. Meseleye uygun öğrenci uygun ülke, uygun öğrenci uygun üniversite, uygun öğrenci uygun bölüm olarak bakmak gerekmektedir.

Danışmanınızla konuşmanız gereken bir soru. Alacağınız hizmetin kapsamına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Özel ders öğretmenlerimiz alanlarında en donanımlı ve tecrübeli öğretmenlerdir. Seçim konusunda özgür karar vermek öğrencinindir.

Seminerler okullarda yapılmaktadır. Dolayısıyla ilgili alanda seminerlere katılmak için okul danışmanlarınızla irtibat halinde olmak zorundasınız.